teenused meie kohta kontakt

Avaleht Kontakt Asukoha kaart  muudan
Tobra Hobused- ratsatalu OTEPÄÄL.
 

Meie teejuhatus algab pihta Otepäält. 

Peale seda, kui Te olete vaadanud ringi Otepääl (nt ostnud kauplusest kaasa leiba ja suhrutükke hobuste jaoks), tuleks võtta suund Väike- Munamäe suunas. Arvestada tuleks ca 5-10 minutise autosõiduga, mille käigus avaneb mitmeid kauneid vaateid Otepää mägedele ning orgudele. Väikese- Munamäe juures olles võite olla kindlad, et üle poole teest on juba läbitud. Tobramägi peaaegu juba paistab ning kahe kilomeetri pärast peaks tulema vaatevälja tuttava nimega silt:  TOBRA HOBUSED. Õige koht on nüüd juba kiviga visata ;).

  

Suurelt teelt tuleb seega keerata paremale (kui te ikka tulite Otepää poolt)ning 400 meetri pärast näitab uus silt (jälle tuttav nimi), et nüüd tuleks keerata vasakule ning sõita veel 400 m, kuni hakkavad paistma piltidelt tuttavad maastikud, hooned ja hobused.  Kui teile naeratusega vastu tullakse ja tere tulemast öeldakse, siis olete õiges kohas. Kuid eksimine on inimlik ning vajadusel küsige täiendavat infot telefonil: 505 2282 (selle numbri võiks siis enne kuhugi välja kirjutada).

Üks palve veel. Kui võimalik, siis palun helistage ette ja andke meile teada, et te tulete ning andke teada ka oma soovid, et teaksime valmis olla ja vajadusel teile hobused reserveerida ning lastele pakkuda võimalust hoolitseda hobuste eest. Oma soovist võite teada anda ka e-kirjaga meie kodulehelt. või all toodud kontaktandmeid kasutades (põhjalikumalt siin). 


   Teenused
   Meie kohta
   Kontakt
  Saada e-kiri kodulehelt
  Kontaktandmed
  Asukoha kaart
  .
trükisobralik
asukohakaart Selle kodulehe tegi:turunduse ja veebilahendused
410032 <<  tagasi